Zabezpieczenia antykorozyjne w Grodzisku Mazowieckim

26 października 2020

Czy ochrona antykorozyjna jest konieczna?

Tak!

Fabryczne zabezpieczenia antykorozyjne, mimo że stają się coraz lepsze, nie eliminują całkowicie ryzyka korozji samochodu. Wobec tego warto zainwestować w konserwację podwozia Twojego auta, ale również w konserwację lub poprawę powłoki antykorozyjnej. Wielu z nas przypomina sobie i zauważa rdzę dopiero jesienią lub zimą, natomiast najlepszym czasem na zadbanie i zabezpieczenie auta przed korozją jest lato. Zima i jesień bardziej sprzyjają powstaniu korozji na aucie, dlatego Studio Antykorozyjne stawia na zapobieganie przed korozją.

Zabezpieczenie aut prze rdzą.

Rdza od zawsze jest wiecznym wrogiem samochodów.

Co zrobić, jeśli chcemy dodatkowo zabezpieczyć nasz samochód? Jak można uchronić go przed działaniem korozji? Jak poprawić lub uzupełnić fabryczną powłokę antykorozyjną?

Kiedyś rdza była problemem praktycznie większości samochodów. Dziś powszechne jest przygotowywanie blach tak, aby były odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym soli, która znacznie przyspiesza działanie korozyjne.

W celu ochrony auta przed korozją, warto udać się do profesjonalistów , którzy fachowo zabezpieczą Twoje auto przed korozją. Studio Antykorozyjne zajmuje się nie tylko zabezpieczeniem antykorozyjnym, ale również usuwaniem rdzy z auta i konserwacją podwozia w aucie.

Zawsze do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego przed pracą dokonujemy dokładnych oględzin auta. Jeśli nie zabezpieczyłeś auta przed rdzą w odpowiednim czasie i zdążyła już wdać się rdza to demontujemy wszystkie części samochodu, aby dotrzeć do ukrytych ognisk rdzy.

Etapy usuwania rdzy

Szlifujemy i usuwamy wszystkie ogniska korozji, osuszamy i wprowadzamy środek antykorozyjny najlepszych producentów. Do naszej pracy wszyscy specjaliści od usuwania rdzy z auta wykorzystują elektronarzędzia, jak i sprzęt mechaniczny. Wszystkie produkty których używamy są światowych producentów.

Zabezpieczenie auta przed korozją jest niezbędne, gdy chcesz, aby Twoje auto wyglądało świeżo i estetycznie przez wiele lat. Zabezpieczenie auta przed rdzą nie jest wykonywane tylko pod względem estetycznym, ale również pod względem mechanicznym i sprawności całego pojazdu.

Zabezpieczenia antykorozyjne Piaseczno i okolice

Zabezpieczenie auta przed korozją Pruszków i okolice

Wykonujemy profesjonalne i tanie zabezpieczenia antykorozyjne w Warszawie, grodzisku mazowieckim, Piasecznie i Pruszkowie.

Konserwacja podwozia Warszawa i okolice

Dodatkowo konserwujemy podwozie auta. Konserwacja podwozia chroni auto i całe podwozie samochodu przed piaskiem, brudami, solą i wodą , które są głównym czynnikiem powstania korozji w aucie.

Studio Antykorozyjne

Zabezpiecz auto przed rdzą – tanio i profesjonalnie. W naszym Studio Antykorozyjnym masz pewność, że twoje auto jest w dobrych rękach i cały proces zabezpieczenia przed rdzą zostanie profesjonalnie wykonany.

Zapraszamy do kontaktu. Warszawa i okolice, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno i Pruszków. Skontaktuj się z nami na https://studioantykorozyjne.pl

Może też Cie zainteresuje