Studio Antykorozyjne

Usuwanie rdzy z auta

Rdza to jedno z bardziej niepokojących zjawisk w każdym samochodzie.

Rdza to jedno z najgroźniejszych i najbardziej niepokojących zjawisk w każdym aucie. Kiedy korozja pojawia się na samochodzie, nie wolno odkładać jej usunięcia na później.

usuwanie rdzy z auta

Im później to zrobicie, tym bardziej auto zostanie zniszczone, a koszt usunięcia rdzy będzie większy. We wczesnym stadium rdzę można usunąć z samochodu bardzo niskim nakładem finansowym. Szczególnie podatne są auta dostawcze, terenowe i te, w których powłoka lakiernicza jest niskiej jakości.

Niestety wiele samochodów boryka się z problemem rdzy już po kilku miesiącach od wyjechania zza bram salonu. Wiele zależy od warunków eksploatacji, jakości fabrycznych zabezpieczeń, a także miejsca garażowania. Do tej grupy należy zaliczyć m.in Opla Astrę F, Corsę B i Vectrę A. Problem dotyka też samochodów z metką premium takich jak: BMW E36, a także Mercedes E W210.

Profilaktyka czy studio antykorozyjne?

Własnoręczna walka z korozją nadwozia powinna przede wszystkim przybrać formę profilaktyki. Kontrolujmy regularnie stan karoserii naszego samochodu, zwłaszcza dolnych rantów drzwi i pokrywy silnika i bagażnika. Swoją uwagę skupmy głównie na kluczowych elementach konstrukcyjnych. Pamiętajmy, że wygramy z korozją tylko wtedy, gdy jest ona powierzchowna. Głębokie wżery lub nawet dziury kwalifikują daną część do wymiany. Jeśli dziury pojawiły się na częściach nośnych karoserii, zagrażają one naszemu bezpieczeństwu. Przerdzewiałe drzwi, maski, czy błotniki, o wiele lepiej wymienić na nowe w tym samym kolorze, niż oddawać auto do lakiernika, aby przykrył lakierem dużą rdzę.

Jeśli jednak już dopuścimy do tego, że nasze auto ma rdzę i blachy poddały się korozji warto udać się do profesjonalistów. W profesjonalnym Studiu Antykorozyjnym tanio i szybko usuną rdzę z auta. Dodatkowo warto poprosić, aby zabezpieczyli auto przed korozją i zakonserwowali podwozie przed korozją.

Podwozie jest najbardziej narażone na korozję, ponieważ ma największą styczność z wodą, błotem, solą drogową i innymi zanieczyszczeniami.

Zabezpieczenia antykorozyjne Grodzisk mazowiecki
Konserwacja podwozia Warszawa i okolice

Ochrona przed korozją

Pamiętajmy, że warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i o swój samochód zanim rdza zaatakuje Twój samochód. Możesz podjąć odpowiednie działania, które skutecznie temu przeciwdziałają powstawaniu rdzy na karoserii samochodu. Warto to zrobić w profesjonalnym Studio Antykorozyjnym, ponieważ masz pewność , że oddajesz auto w dobre ręce.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pełni profesjonalnie zabezpieczamy auta przed korozją, usuwamy rdzę i konserwujemy podwozia aut. Oddając auto w nasze ręce masz pewność, że ochrona przed korozją Twojego auta jest na wysokim i światowym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z nami na https://www.studioantykorozyjne.pl

Warszawa i okolice (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki)

Scroll to Top